Çengelköy Polikliniği

Kliniğimiz Hakkında

Polikliniğimiz, Üsküdar Çengelköy’de 3 katlı olarak toplam 350 metre kare alanda tedaviler sunmaktadır.

Modern teknolojinin sunduğu imkanlara adapte olan ağız ve diş sağlığı merkezimizde 20 yaş diş çekimi, gömülü diş çekimi, ileri cerrahi implant tedavisi, zirkonyum diş kaplama, estetik gülüş tasarımı, implant üstü hareketli ve sabit protez, diş beyazlatma, diş taşı temizleme, kompozit diş dolgusu, diş sıkması için gece plağı, gülümsemede diş eti gözükmesine estetik çözüm, ortodontik tel tedavisi gibi tedavilerin yanı sıra çocuklarınızı da güvenle tedavi ettirebilirsiniz.

Polikliniğimizin giriş katı engelli bireylere daha ulaşılabilir tedavi sunmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Giriş katta 1 ve üst katta 2 adet diş üniti (hasta koltuğu), hastalarımız için mini cafe ve bekleme alanı bulunmaktadır. Covid sürecinde elde edilen tecrübeler ışığında bekleme alanımızda yer alan oturma düzeninde hastalarımız birbirinden en az 2 metre uzakta olabilmektedir. Ayrıca yine covid önlemleri kapsamında randevu sistemi ile çalışıldığı için polikliniğimizinde bulaş riski en aza indirilmeye çalışılmıştır.

İhtiyacınız olan tedaviler hakkında bilgi almak ve muayene için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki Google Haritalar bağlantısına tıklayarak bulunduğunuz yer ile kliniğimiz arasındaki mesafeyi de görebilirsiniz.

Dent Esteline Çengelköy Diş Polikliniği

Fotoğraf Galerisi
Kliniğimizden Kareler